KONST / Litografier / Färglitografi 13925036
nr 1392 5036
CO (Carl Otto) Hultén
(1916-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 42/100. Motivet: 22x18, yttermått inklusive ram: 43x37 cm
Carl Otto Hultén, känd som CO Hultén svensk bildkonstnär född 1916, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:16:07
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
450 kr
700 kr
800 kr
CO (Carl Otto) Hultén
Läs mer om CO (Carl Otto) Hultén